Policjantki i Policjanci (872)

Policjantki i Policjanci (872)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Paweł Monsiel, Magda Szczepanek, Wojciech Sukiennik, Anna Kukawska
W skrócie:W prywatnej klinice położniczej niespodziewanie znikają noworodki. W czasie interwencji Białach i Lena znajdują dzieci w rękach pielęgniarki. Na jaw wychodzi mroczna tajemnica dotycząca placówki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Funkcjonariusze zjawiają się w prywatnej klinice położniczej, z której niespodziewanie zniknęła dwójka noworodków. W czasie interwencji Białach i Lena znajdują dzieci w rękach pielęgniarki będącej pod wpływem alkoholu. Kobieta zabrała małych pacjentów na spacer do parku, nie pytając o zgodę rodziców. Wkrótce na jaw wychodzi pewna mroczna tajemnica dotycząca placówki. Tymczasem Ania przeżywa ogromnie upokorzenie, kiedy okazuje się, że w sieci krąży filmik, na którym się rozbiera. Dziewczyna jest załamana. Do akcji wkracza komisarz Szulc. Odkrywa on źródło nagrania i zamierza ukarać tych, którzy rozpowszechnili materiał.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także