Policjantki i Policjanci (680)

Policjantki i Policjanci (680)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Magda Szczepanek, Paweł Monsiel, Anna Bosak, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Góral i Zapała jadą do mieszkania kobiety, która została okradziona. Podejrzewa ona współlokatora, ale on wszystkiemu zaprzecza. Załoga dostaje też zgłoszenie o psie przywiązanym do drzewa w lesie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy policjantów patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste funkcjonariuszy i ich codzienne problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą.

W tym odcinku

Góral i Zapała jadą do mieszkania kobiety, która została okradziona. Podejrzewa ona współlokatora, który wszystkiemu zaprzecza. Okazuje się jednak, że wcześniej pracownicy sanepidu robili tam dezynfekcję w związku z epidemią, ale nikt poza mężczyzną nie widział ich na osiedlu. Załoga dostaje też zgłoszenie o psie, przywiązanym do drzewa w lesie. Dzięki chipowi wszczepionemu pod skórą wycieńczonego zwierzęcia, udaje się odnaleźć jego właściciela. Krzysiek martwi się stanem małego Józia, który od urodzenia leży w inkubatorze. Beata pociesza Zapałę. Juliusz roztacza przed Adamem perspektywę wielkiej kariery influencera.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także