Policjantki i Policjanci (678)

Policjantki i Policjanci (678)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Magda Szczepanek, Paweł Monsiel, Anna Bosak, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Natalia i Wojtek jadą do firmy pożyczkowej, w której doszło do awantury. Kobieta twierdzi, że ma spłacić pożyczkę, której nie brała. Załoga rozmawia z jej mężem. W sprawie pojawia się nowy wątek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy policjantów patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste funkcjonariuszy i ich codzienne problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą.

W tym odcinku

Natalia i Wojtek jadą do firmy pożyczkowej, w której doszło do awantury. Pewna kobieta twierdzi, że ma spłacić pożyczkę, której nie brała. Załoga rozmawia z jej mężem. Przyznaje on, że partnerka czasem zachowuje się nieodpowiedzialnie i kupuje drogie rzeczy. Nagle w sprawie pojawia się nowy wątek. Później stróże prawa zauważają na ulicy rozbite auto. Nieprzytomny kierowca wymaga pomocy lekarskiej. W bagażniku samochodu Natalia i Wojtek znajdują złotą biżuterię oraz gotówkę. Juliusz uświadamia Adamowi, że stał się on gwiazdą internetu. Tymczasem Natalia martwi się o siostrę, która wciąż nie uporała się z traumą po porwaniu. Wieczorem Niedźwiecki odbiera niepokojący telefon.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także