Policjantki i Policjanci (669)

Policjantki i Policjanci (669)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Magda Szczepanek, Paweł Monsiel, Anna Bosak, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Na komendę przychodzi kobieta, której syn został pobity w szkole. Lena i Darek rozmawiają z poszkodowanym, ale chłopak nie chce z nimi współpracować. W sprawie pojawia się wątek nielegalnych walk.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy policjantów patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste funkcjonariuszy i ich codzienne problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą.

W tym odcinku

Na komendę przychodzi kobieta, której syn został pobity w szkole. Lena i Darek rozmawiają z poszkodowanym, ale chłopak nie chce z nimi współpracować. Okazuje się, że w placówce dzieje się coś niepokojącego. Uczniowie i rodzice są zastraszani. Niebawem w sprawie pojawia się wątek nielegalnych walk, w których biorą udział dzieci. Funkcjonariusze muszą przeprowadzić prowokację. Wysyłają na przeszpiegi Adama, który działa pod przykrywką. Lena jest pod wrażeniem zachowania swojej córki, która stara się być dla niej miła i troskliwa. Poznaje jednak prawdziwą motywację jej działania. Tymczasem Asia oraz Szymon wciąż są wstrząśnięci swoim tragicznym odkryciem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także