Policjantki i Policjanci (653)

Policjantki i Policjanci (653)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Magda Szczepanek, Paweł Monsiel, Anna Bosak, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Na dzikim, położonym w lesie wysypisku Natalia i Wojtek znajdują zwłoki kobiety. Podejrzewają, że ofiarą jest dziennikarka, która była w konflikcie z właścicielem miejscowej fabryki filtrów do wody.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy policjantów patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste funkcjonariuszy i ich codzienne problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą.

W tym odcinku

Komendant Jaskowska wprowadza zmiany w patrolach. Natalia ponownie ma stworzyć duet z Wojtkiem. Ich patrol jedzie na dzikie, położone w lesie wysypisko. Policjanci znajdują tam zwłoki kobiety. Podejrzewają, że ofiarą jest dziennikarka, która pozostawała w konflikcie z właścicielem miejscowej fabryki filtrów do wody. Tego samego dnia funkcjonariusze odbierają również wezwanie z ekskluzywnego SPA. Między dwoma rosłymi mężczyznami przebywającymi w saunie doszło do bójki. Kiedy policjanci poznają przyczynę kłótni są w szoku. Matka chce za wszelką cenę dowiedzieć się od Zuzy kto jest ojcem jej dziecka. Kowal nie udziela jej żadnych informacji. Aneta decyduje się sama poznać prawdę. Matylda próbuje nakłonić Natalię, by poszła z nią na podwójną randkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także