Policjantki i Policjanci (614)

Policjantki i Policjanci (614)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Kobieta zgłasza kradzież biżuterii. Nieoczekiwanie koleżanka poszkodowanej informuje, że jej rzeczy także zniknęły. W toku dochodzenia wychodzi na jaw, że obie korzystały z usług szamana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Kobieta zgłasza kradzież biżuterii. Do jej domu zostaje oddelegowany patrol 07. Okazuje się, że w ostatnim czasie w jej domu znalazło się wielu ludzi. Nieoczekiwanie przychodzi koleżanka poszkodowanej i informuje, że jej rzeczy także skradziono. W toku dochodzenia wychodzi na jaw, że obie kobiety korzystały z usług pewnego szamana. Policjanci podążają tym tropem. Do Zatońskiej i Zielińskiego podbiega przestraszona dziewczyna, która twierdzi, że obserwuje ją jakiś obcokrajowiec. Boi się, że może paść ofiarą ataku z jego strony. Kiedy policjanci kierują się w stronę mężczyzny, ten zaczyna się wycofywać. Szymona dręczy zazdrość o Asię. Juliusz uważa, że Zatońska powinna związać się z Szymonem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także