Policjantki i Policjanci (609)

Policjantki i Policjanci (609)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Na komendę, razem z pobitą żoną, przychodzi zdenerwowany mężczyzna. To kolega Zapały z podstawówki. Para prowadzi lombard. Myślą, że sprawcą napaści jest syn właściciela konkurencyjnego lokalu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Na komendę, razem z pobitą żoną, przychodzi zdenerwowany mężczyzna. Okazuje się on kolegą Zapały z podstawówki. Małżonkowie otworzyli lombard. Myślą, że sprawcą napaści jest syn właściciela konkurencyjnego lokalu. Wkrótce dochodzi do kolejnego incydentu. W barze ekipa zastanawia się, co zrobić z narkotykami, które Michał znalazł w toalecie. Postanawiają zastawić pułapkę na członków gangu motocyklowego. Komendant Jaskowska próbuje pocieszyć Zuzę, którą spotkała przykra sytuacja. Krzysiek dzwoni do Emilki i zapowiada jej wizytę. Drawska nie chce go widzieć.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także