×

Policjantki i Policjanci (608)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:W komendzie zjawia się zdenerwowana kobieta. Wyznaje, że jej córka została napadnięta. Zatońska i Zieliński udają się do parku, w którym doszło do zdarzenia. Zauważają, że ktoś ich obserwuje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

W komendzie zjawia się zdenerwowana kobieta, która chce się koniecznie widzieć z komendant Jaskowską. Okazuje się, że jej córka została napadnięta i cudem uniknęła gwałtu. Matka zgłosiła to na innym posterunku, ale tamtejsi policjanci zbagatelizowali sprawę. Zatońska i Zieliński udają się do parku, w którym doszło do zdarzenia. Zauważają, że ktoś obserwuje ich z ukrycia. Załoga jedzie też do domu kobiety, która zgłosiła włamanie. Poszkodowana powiadamia ich, że złodziej nadal przebywa w jej mieszkaniu, a ona zabarykadowała się w łazience. Zieliński odbywa rozmowę z Igą. Asia i Dawid planują wspólną przyszłość.

Występują (pokaż wszystkich)