Policjantki i Policjanci (606)

Policjantki i Policjanci (606)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Patrol jedzie do domu muzyka disco polo, który zgłosił kradzież drogiej gitary. Uważa on, że ktoś zabrał mu oryginał i podłożył do futerału tanią podróbkę. Podejrzany jest ochroniarz z klubu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Patrol jedzie do domu znanego muzyka disco polo, który zgłosił kradzież drogiej gitary. Uważa on, że ktoś zabrał mu oryginał i podłożył do futerału tanią podróbkę. Podejrzany jest ochroniarz z klubu, w którym piosenkarz dzień wcześniej zagrał koncert. Kowal i Zapała udają się też na pewne osiedle, by zbadać sprawę maltretowania 6-letniego dziecka. Po pracy Krzysiek spotyka się z Zuzą. Drawska spędza wieczór z Wojtkiem. Niespodziewanie dochodzi do tragedii.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także