Policjantki i Policjanci (605)

Policjantki i Policjanci (605)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:W lesie znaleziono nieprzytomnego 12-latka. Chłopak jest pomalowany i ma na sobie dziwne ubranie. Zatońska i Zieliński jadą na miejsce. Rozmawiają z matką poszkodowanego oraz jego kolegami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

W lesie znaleziono nieprzytomnego 12-latka. Chłopak jest pomalowany i ma na sobie dziwne ubranie. Zatońska i Zieliński jadą na miejsce. Okazuje się, że ktoś go pobił. Załoga rozmawia z matką poszkodowanego oraz jego kolegami. Funkcjonariusze podejrzewają, że sprawcą napaści może być agresywny bezdomny, który mieszka w okolicznym szałasie. Na komendzie Jacek informuje Białacha, że motocykliści, którzy przychodzą do jego baru należą do gangu. Szymon odwiedza Igę. Obiecuje, że zajmie się Tymkiem. Asia spędza czas z Dawidem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także