Policjantki i Policjanci (603)

Policjantki i Policjanci (603)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Na komendę przychodzi mężczyzna, który twierdzi, że skrzywdził kobietę. Prosi, by zamknęto go w areszcie. Wkrótce zjawiają się jego rodzice. Na imprezie był on pod wpływem pigułki gwałtu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Na komendę przychodzi mężczyzna, który twierdzi, że skrzywdził kobietę w klubie. Prosi Zuzę i Zapałę, by zamknęli go w areszcie. Wkrótce zjawiają się jego rodzice. Okazuje się, że podczas imprezy był on pod wpływem pigułki gwałtu. Dziewczyna, z którą spędził noc, to wynajęta przez matkę prostytutka, która ją szantażuje. Żąda dużej sumy pieniędzy i grozi, że opublikuje w internecie nagranie z tamtej nocy. Na komendzie zjawia się też trzech mężczyzn, którzy zostali wykorzystani przez tę samą kobietę. W okolicy baru Mikołaja Czarna znajduje rannego motocyklistę. Białach próbuje pomóc mężczyźnie. Niespodziewanie poszkodowany wyjmuje nóż.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także