Policjantki i Policjanci (599)

Policjantki i Policjanci (599)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Na komendę przychodzi nauczycielka. Ojciec jednej z dziewczynek nie odebrał córki z wycieczki, nie można się do niego dodzwonić i nie ma go w domu. Okazuje się, że miał kontakt z agencją towarzyską.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Na komendę przychodzi nauczycielka. Ojciec jednej z dziewczynek nie odebrał córki z wycieczki, nie można się do niego dodzwonić i nie ma go w domu. Mężczyzna wychowuje dziecko samotnie. Okazuje się, że zaginiony miał kontakt z agencją towarzyską. Szymon jedzie do lokalu. Udaje klienta, by dowiedzieć się czegoś od pracujących tam prostytutek. W barze Mikołaja zjawia się Juliusz z Luną. Prosi Białacha, by zajął się jego psem. Jaskowska rozmawia z prokuratorem Zielińskim.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także