Policjantki i Policjanci (595)

Policjantki i Policjanci (595)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Natalia i Miłosz jadą do stajni, w której mężczyzna zgłosił pobicie. Poszkodowany został zaatakowany przez konia. Dżokej podejrzewa, że zwierzę jest faszerowane środkami dopingującymi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Natalia i Miłosz jadą do stajni, w której mężczyzna zgłosił pobicie. Poszkodowany został zaatakowany przez konia. Dżokej podejrzewa, że zwierzę jest faszerowane środkami dopingującymi. Wkrótce weterynarz stwierdza, że ktoś je otruł. Jeden z tropów prowadzi Bachledę i Mróz na tor wyścigów konnych. Na miejscu dochodzi do groźnego incydentu. Wychodzi na jaw, że w grę wchodzi zemsta.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także