Policjantki i Policjanci (589)

Policjantki i Policjanci (589)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Natalia i Miłosz jadą na plebanię. Ktoś ukradł z sejfu znaczną sumę pieniędzy. Klucze do zakrystii ma proboszcz. Niebawem okazuje się, że rabunku mógł dokonać mężczyzna, który remontuje dach kościoła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Natalia i Miłosz jadą na plebanię. Ktoś ukradł z sejfu znaczną sumę pieniędzy. Klucze do zakrystii ma tylko proboszcz. Niebawem okazuje się, że rabunku mógł dokonać mężczyzna, który remontuje dach kościoła. Tymczasem Białach opracowuje ryzykowany plan pomocy katowanej kobiecie. Udaje się do jej domu. Nagle zjawia się tam jej agresywny mąż. Dochodzi do rękoczynów. Po służbie Natalia zaprasza Górala do domu na obiad.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także