Policjantki i Policjanci (580)

Policjantki i Policjanci (580)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Natalia Mróz i Miłosz Bachleda widzą zataczającą się dziewczynę w podartym ubraniu. Ekipa zawozi ją do szpitala. Nastolatka ma amnezję. Tymczasem do komendy trafia uliczny magik...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Natalia Mróz i Miłosz Bachleda widzą na ulicy zataczającą się dziewczynę w brudnym, podartym ubraniu. Ekipa zawozi ją do szpitala. Nastolatka ma amnezję, która prawdopodobnie jest wynikiem przeżytej traumy. Stróże prawa muszą ustalić, jak nazywa się ofiara i co spowodowało jej stan. Tymczasem na komendę trafia uliczny magik.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także