Policjantki i Policjanci (578)

Policjantki i Policjanci (578)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Obok śmietnika znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Okazuje się on freeganinem, co oznacza, że żywi się m.in. odpadkami wyrzucanymi przez sklepy. Znajomi uważają, że mógł go otruć pracownik marketu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Dzień rozpoczyna się od dramatycznego wezwania. Kowal i Zapała jadą na tyły centrum handlowego, gdzie obok śmietnika znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Okazuje się on freeganinem, czyli żywi się m.in. odpadkami wyrzucanymi przez sklepy. Znajomi ofiary uważają, że mógł zostać celowo otruty przez pracownika marketu. O pomoc prosi też zdesperowana kobieta. Łódka z dwójką jej dzieci zerwała się z pomostu i dryfuje na jeziorze. Po służbie Zuza i Krzysiek idą do klubu, w którym spotykają pijanego Wojtka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także