Policjantki i Policjanci (571)

Policjantki i Policjanci (571)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Aspirant Mróz i sierżant Niedźwiecki dostają wezwanie do szpitala, gdzie trafiła kobieta ze śladami pobicia. Przewodnicząca chóru kościelnego została znaleziona nieprzytomna w miasteczku studenckim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Aspirant Mróz i sierżant Niedźwiecki dostają wezwanie do szpitala miejskiego, gdzie trafiła kobieta ze śladami pobicia. Przewodnicząca chóru kościelnego została znaleziona nieprzytomna na ławce w miasteczku studenckim. Jej mąż nie ma pojęcia, jak tam trafiła i dlaczego piła alkohol. Funkcjonariusze odkrywają, że ze sprawą ma związek 19-letni student AWF-u, który dorabia jako striptizer. Tymczasem w barze Mikołaja zjawia się Pola.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także