Policjantki i Policjanci (426)

Policjantki i Policjanci (426)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Przychodzi zgłoszenie o pobitym młodym mężczyźnie, który trafił do szpitala w stanie krytycznym. Okazuje się, że to miejscowy sutener, który prawdopodobnie padł ofiarą porachunków w półświatku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków.

W tym odcinku

Karolinie trudno pracować z Mikołajem. Białach wyraźnie nie ma ochoty na prywatne kontakty z nią. Jego oficjalny ton doprowadza Rachwał do szału. Tymczasem przychodzi zgłoszenie o ciężko pobitym młodym mężczyźnie, który trafił do szpitala w stanie krytycznym. Okazuje się, że to miejscowy sutener, który prawdopodobnie padł ofiarą porachunków w półświatku. W toku śledztwa policjanci znajdują kolejnego poszkodowanego, a sprawa wygląda na początek wojny między gangami. Tego dnia Białach i Rachwał dostają również wezwanie na plac budowy, gdzie ukradziono kable elektryczne. Podczas interwencji patrol znajduje narzędzia, których użyto podczas kradzieży. One naprowadzają stróżów prawa na właściwy trop. Juliusz znajduje pieniądze schowane na komendzie przez Białacha. Profos sugeruje, aby nie zgłaszać sprawy pani komendant, tylko rozwiązać zagadkę na własną rękę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także