Policjantki i Policjanci (420)

Policjantki i Policjanci (420)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Na komendzie zjawia się mężczyzna ubrany tylko w bieliznę. Okazuje się, że padł ofiarą napadu. Kobieta zgłasza, że nastoletni chuligan namawia dzieci z okolicy do robienia niebezpiecznych rzeczy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków.

W tym odcinku

Na komendzie pojawia się mężczyzna ubrany jedynie w bieliznę. Emilka Drawska próbuje przegonić intruza, jednak okazuje się, że nie jest on prowokatorem lecz ofiarą napadu i taksówkarzem. Ktoś zamówił u niego kurs na ogródki działkowe, ale zamiast zapłacić, wyciągnął broń. Zabrał wszystko, co taksówkarz miał przy sobie, również jego ubranie. W toku śledztwa okazuje się, że złodziej działał w ten sam sposób już kilkakrotnie. Tymczasem na komendzie pojawia się kobieta z nastoletnim synem, który ma rękę w gipsie. Matka skarży się, że na ich podwórku nastoletni łobuziak namawia dzieci do robienia niebezpiecznych rzeczy. Jedną z ofiar jego eksperymentów jest jej syn. Ewa wraz z Kamilem świętują rozstanie Karoliny i Mikołaja. To jednak nie koniec ich współpracy. Teraz obydwoje czynią starania, aby Karolina wróciła do dawnego partnera.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także