Policjantki i Policjanci (321)

Policjantki i Policjanci (321)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Stróże prawa przyjmują zgłoszenie z zakładu pogrzebowego. Z szyi nieżyjącej kobiety zniknął kosztowny naszyjnik. Kolejna sprawa dotyczy pogróżek, jakie otrzymuje dziekan na uniwersytecie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Zapała odwiedza Morawską w szpitalu. Ala jest w bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym. Krzysztof szuka sposobu, by podnieść ją na duchu. Na patrolu razem z Julią przyjmują zgłoszenie z zakładu pogrzebowego. Z szyi nieżyjącej kobiety zniknął kosztowny naszyjnik. Rodzina podejrzewa właściciela zakładu. Jednocześnie dochodzi do rodzinnych spięć i wzajemnych oskarżeń. Nie ma śladów włamania, nagrań z monitoringu ani żadnych świadków, natomiast wszyscy obecni przy trumnie mieli motyw, by pozbawić zmarłą kosztowności. Tymczasem na Uniwersytecie Dolnośląskim ktoś od pewnego czasu grozi dziekanowi. Sekretarka ma podejrzenia co do jednego ze studentów. Policjanci sprawdzają ten trop, ale śledztwo szybko się komplikuje. Krzysztof angażuje całą rodzinę, chcąc zrobić Morawskiej niespodziankę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także