Policjantki i Policjanci (320)

Policjantki i Policjanci (320)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Wysocka próbuje spotkać się z ojcem Szymona. Ola prosi o pomoc Jaskowską. Pani komendant zaprasza na komisariat prokuratora Zielińskiego. Do Nowaka dzwonią ze szpitala. Znalazł się biorca szpiku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Wysocka próbuje spotkać się z ojcem Szymona. Madzia postanawia w tym przeszkodzić. Ola prosi o pomoc Jaskowską. Pani komendant zaprasza na komisariat prokuratora Zielińskiego. Do dyżurnego Jacka Nowaka dzwonią ze szpitala wojewódzkiego. Znalazł się biorca jego szpiku kostnego. Nowak czuje satysfakcje, chociaż nie wie, komu konkretnie pomoże. Na patrolu Ola i Borys otrzymują zgłoszenie o nietypowym włamaniu. Nie zginęło nic cennego, jedynie album ze zdjęciami i maskotka z dzieciństwa, które mają wartość sentymentalną. Okradziona kobieta jest tancerką w nocnym klubie i podejrzewa jednego z fotografów. Kolejne zgłoszenie przychodzi z warsztatu samochodowego. Dzwoni kobieta, która twierdzi, że została oszukana przez mechanika samochodowego. Zapłaciła za naprawę, a auto wróciło do niej popsute. Pomagają jej dwaj przypadkowi mechanicy, spotkani na parkingu przed sklepem. Policjanci badają sprawę. Pomaga im pewien chłopiec z kamerą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także