Policjantki i Policjanci (319)

Policjantki i Policjanci (319)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Mariusz mówi Karolinie o opuszczonej fabryce, w której widział siostrę koleżanki, Ewę. Rachwał szuka informacji na temat tego miejsca. Dyżurny otrzymuje wezwanie do próby gwałtu w biurze projektowym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Mariusz opowiedział Karolinie o opuszczonej fabryce, w której widział siostrę koleżanki, Ewę. Teraz Rachwał próbuje dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego tajemniczego miejsca. Dyżurny otrzymuje wezwanie dotyczące próby gwałtu w biurze projektowym. Podejrzany zeznaje, że jest ofiarą prowokacji ze strony swojej pracownicy. Ma wiarygodnego świadka, który może potwierdzić jego niewinność - inwestora, z którym prowadził w tym czasie telekonferencję. Policjanci liczą, że przesłuchanie poszkodowanej pomoże wyjaśnić sprawę. Ta jednak przybiera zaskakujący obrót. Tymczasem Białach ma do wykonania zadanie specjalne. Musi przekonać Profosa, by zatrudnił pomocnika. Na komendzie pojawia się mężczyzna, który uważa, że spotkanej w przychodzi kobiecie grozi niebezpieczeństwo ze strony męża. Wyniki śledztwa w tej sprawie zaskoczą wszystkich zainteresowanych.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także