Policjantki i Policjanci (289)

Policjantki i Policjanci (289)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Bandyta, który szukał zemsty na Mikołaju, nie żyje. Pani komendant uważa jednak, że to jeszcze nie koniec kłopotów jej podwładnego. Jerzy został zabity z broni, którą z komendy ukradł psycholog.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Pani komendant pokazuje Białachowi zdjęcia Jerzego. Groźny przestępca, który szukał zemsty na Mikołaju, nie żyje, pani komendant uważa jednak, że to jeszcze nie koniec kłopotów jej podwładnego. Jerzy został zabity z broni, którą z komendy ukradł psycholog. Ciała Wolańskiego jednak nie znaleziono. Technicy badają miejsce zbrodni. Jaskowska i Białach zastanawiają się, czy psycholog mógł być w jakiś sposób powiązany z Jerzym. Karolina pyta Mikołaja, dlaczego nie chce ochrony. Białach tłumaczy, że nie chce spłoszyć tego, kto na niego poluje. Liczy na to, że prześladowca popełni jakiś błąd, dzięki któremu będzie mógł sam go dopaść. Psychologa zatrzymuje patrol z drogówki. Mężczyzna legitymuje się fałszywymi dokumentami.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także