Policjantki i Policjanci (288)

Policjantki i Policjanci (288)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Mariusz podwozi Jaskowską do pracy. Następnie jedzie na rozmowę kwalifikacyjną i dziękuje matce, że pożyczyła mu samochód. Zapała jest szczęśliwy, ponieważ pogodził się z ojcem Emilki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Mariusz podwozi Jaskowską do pracy. Następnie jedzie na rozmowę kwalifikacyjną i dziękuje matce, że pożyczyła mu samochód. Tymczasem Gajda próbuje skontaktować się z Morawską. Alicja planuje nie odbierać połączeń od mężczyzny, który złamał jej serce, gdy ten jednak staje się natrętny, krzyczy do słuchawki. Dopiero po chwili orientuje się, że popełniła błąd. Zapała wyrusza na patrol w świetnym humorze. Jest szczęśliwy, bo pogodził się z ojcem Emilki. Umówił się z nim na wódkę, ponieważ jednak niewiele pije, obawia się, że nie dotrzyma kroku teściowi. Wieczorem Morawska spodziewa się dziś gości. Miło zapowiadający się wieczór staje się przykry, gdy pojawiają się pomysły wyswatania Ali.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także