x
Policjantki i Policjanci (18)

Policjantki i Policjanci (18)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Nocą na jednym z wrocławskich osiedli zostaje wyrwany bankomat. Uwagi policjantów nie uchodzi, że kilku miejscowych pijaczków ma następnego dnia dużo gotówki. Próbują się wytłumaczyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Podglądając pracę funkcjonariuszy z wydziału prewencji, widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków, w których królują bieda, przemoc i przestępczość. Opowieść nie ogranicza się jednak do sfery zawodowej policjantów. Bohaterowie serii zostają ukazani również po godzinach. Muszą radzić sobie ze stresem i dokonywać wyborów w codziennym życiu, które często determinuje ich praca.

W tym odcinku

Nocą na jednym z wrocławskich osiedli zostaje wyrwany bankomat. Uwagi policjantów nie uchodzi, że kilku miejscowych pijaczków ma następnego dnia wyjątkowo dużo gotówki. Pan Karol twierdzi, że znalazł pieniądze w piwnicy, a pan Władek utrzymuje, że dostał spadek. Sierżant sztabowa Monika Kownacka i starszy posterunkowy Krzysztof Zapała nie wierzą w ani jedno ich słowo. Mężczyźni zostają aresztowani. Wkrótce zostaje znaleziona furgonetka, której użyto podczas napadu. Okazuje się, że sprawa ma drugie dno.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także