Policjantki i Policjanci (1045)
| Występują: | Anna Bosak, Anna Kukawska, Alicja Dąbrowska, Mariusz Węgłowski |
|---|---|
| W skrócie: | Mężczyzna zgłasza, że żona prawdopodobnie została porwana z mieszkania. Policjanci odkrywają ślady walki i krew. Natrafiają na podobne sprawy, które sugerują, że mają do czynienia z seryjnym mordercą. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Natalię (Anna Bosak) i jej współpracowników czekają trudne interwencje i zaskakujące śledztwa.
W tym odcinku
Do komendy dzwoni mężczyzna, który obawia się, że jego żona została porwana z mieszkania. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze odkrywają ślady walki i krew uprowadzonej. Podczas śledztwa załoga natrafia na inne sprawy, które pod wieloma względami przypominają tę, którą właśnie prowadzą i w których wszystkie ofiary są do siebie bardzo podobne. Natalia i Marek rozpoczynają poszukiwania seryjnego mordercy. Tymczasem znika policyjna technik Klara Skrzypek, która również była zaangażowana w dochodzenie. Policjanci obawiają się najgorszego, ponieważ ich koleżanka z pracy wyglądem przypomina pozostałe ofiary. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Tymczasem odpowiedzialny za przestępstwa mężczyzna sam kontaktuje z komendą miejską. Dzięki tej rozmowie następuje przełom w sprawie. Stróże prawa ruszają na ratunek porwanym kobietom.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Anna Bosak
jako Natalia Mróz -
Anna Kukawska
jako Emilka Drawska -
Alicja Dąbrowska
jako Lena Kamińska -
Mariusz Węgłowski
jako Mikołaj Białach -
Paweł Kowalczyk
jako Miłosz Bachleda -
Paweł Monsiel
jako Szymon Zieliński -
Wojciech Sikora
jako Marek Korwicki -
Paweł Okoński
jako komendant Witacki -
Wojciech Sukiennik
jako Krzysztof Zapała -
Przemysław Puchała
jako Jacek Nowak -
Paweł Palcat
-
Bogusław Kudłek
-
Andrzej Grabowski
-
Justyna Jeleń
-
Wiesław Cichy
Zobacz także
- Policjantki i Policjanci (1356) - serial obyczajowy - dziś, 10 lutego 18:00 i 1 późniejsza emisja
- Policjantki i Policjanci (1357) - serial obyczajowy - dziś, 10 lutego 19:00 i 2 późniejsze emisje
- Policjantki i Policjanci (499) - serial obyczajowy - środa, 11 lutego 6:00
- Policjantki i Policjanci (500) - serial obyczajowy - środa, 11 lutego 6:55
- Policjantki i Policjanci (302) - serial obyczajowy - środa, 11 lutego 8:55
- Policjantki i Policjanci (303) - serial obyczajowy - środa, 11 lutego 9:55
- Policjantki i Policjanci (1094) - serial obyczajowy - środa, 11 lutego 14:00
- Policjantki i Policjanci (1358) - serial obyczajowy - środa, 11 lutego 19:00 i 2 późniejsze emisje
- Policjantki i Policjanci (501) - serial obyczajowy - czwartek, 12 lutego 6:00
- Policjantki i Policjanci (502) - serial obyczajowy - czwartek, 12 lutego 6:55
