Pojedynek na modę (8)
| W skrócie: | Pod opiekę Kasi i Dominiki trafią - Martyna i Daniela, bliźniaczki, które uwielbiają kresówki, zwłaszcza te kojarzone z japońską produkcją. Nie znoszą być mylone i starają się od siebie odróżnić. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| niedziela, 23 sierpnia za 5 dni |
10:30 | Discovery Life |
| sobota, 29 sierpnia za 11 dni |
10:30 | Discovery Life |
Opis
Rywalizujące ze sobą zespoły przeprowadzają metamorfozy dwóch różnych kobiet. W przypadku jednej z nich specjaliści mają do dyspozycji duży budżet, w przypadku drugiej zaś muszą szukać tańszych rozwiązań. To test nie tylko na kreatywność, ale także umiejętność pracy pod presją czasu. Drużynom przewodzą stylistki Katarzyna Michowska i Dominika Roman, a w skład każdej grupy wchodzą również fryzjer i makijażysta. Program prowadzi Anna Lucińska, która czuwa też nad tym, aby losowanie budżetu na poszczególne metamorfozy przebiegało zgodnie z przepisami.
W tym odcinku
Pod opiekę Kasi i Dominiki trafią - Martyna i Daniela, dwie bliźniaczki, które nad życie uwielbiają kresówki, zwłaszcza te kojarzone z japońską produkcją. Nie znoszą być mylone i starają się od siebie odróżnić. Lubią czerń i większość ich ubrań jest tego właśnie koloru - co Dominika i Kasia spróbują zmienić, proponując im stylizacje, w których dominować będzie jeans. Budżet Kasi to 4 500 złotych, Dominika będzie dysponowała zaledwie 450 zł. Na temat metamorfozy dziewczyn wypowie się Basia Richard.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Anna Lucińska
gospodarz
Zobacz także
- Pojedynek na modę (7) - program lifestylowy - sobota, 22 sierpnia 10:30
- Pojedynek na modę (9) - program lifestylowy - noc niedz./pon., 23 na 24 sierpnia 4:45 i 1 późniejsza emisja
- Pojedynek na modę (10) - program lifestylowy - noc niedz./pon., 30 na 31 sierpnia 4:45