×
Poirot: Wigilia Wszystkich Świętych

Poirot: Wigilia Wszystkich Świętych

(Poirot: Hallowe'en Party)

serial kryminalny Wielka Brytania/USA 2011
Występują:David Suchet, Sarah Parish, Amelia Bullmore, Zoë Wanamaker
Reżyseria:Charlie Palmer
W skrócie:W czasie zabawy w Halloween pewna dziewczynka zostaje zamordowana. Okazuje się, że wcześniej opowiadała innym gościom na przyjęciu, że przed laty była świadkiem zabójstwa. Sprawę bada Herkules Poirot.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 22 lipca
za 6 dni
7:55 Kino TV
czwartek, 25 lipca
za 9 dni
9:50 Kino TV

Opis

Kolejne perypetie Herkulesa Poirota, światowej sławy belgijskiego detektywa, który na co dzień rozwiązuje zagadki kryminalne w Wielkiej Brytanii. Ten nieco ekscentryczny funkcjonariusz prowadzi skomplikowane śledztwa, wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz spostrzegawczość, by złapać przestępców. Śmiertelne w skutkach otrucia, rzekome samobójstwa i wiele innych, to tylko początek niezwykłych historii kryminalnych. Poirot nie spocznie póki nie pozna tożsamości mordercy, a aby to zrobić przerwie swoje wakacje, poprowadzi śledztwa w powietrzu, na lądzie oraz na wyspie. Adaptacja opowiadań Agathy Christie.

W tym odcinku

W czasie zabawy w Halloween pewna dziewczynka, Joyce Reynolds (Macy Nyman), zostaje brutalnie zamordowana. Wcześniej zachowywała się bardzo dziwnie. Otwarcie mówiła innym bawiącym się na przyjęciu, że przed laty była świadkiem makabrycznego zabójstwa. Nikt jednak nie dawał wiary jej słowom. Wstrząśnięta zbrodnią Ariadne Oliver prosi o pomoc w wyjaśnieniu sprawy swojego przyjaciela, Herkulesa Poirot. Detektyw musi odbyć prawdziwą wyprawę w przeszłość, by odkryć, co naprawdę się wydarzyło.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także