Poirot: Wigilia Wszystkich Świętych (2)

(Poirot: Hallowe'en Party)

serial kryminalny Wielka Brytania/USA 2011
Występują:David Suchet, Amelia Bullmore, Zoë Wanamaker, Deborah Findlay
Reżyseria:Charlie Palmer
W skrócie:W czasie zabawy w Halloween pewna dziewczynka rozpoznaje twarz mężczyzny, który przed laty dopuścił się makabrycznej zbrodni. Nikt z uczestników przyjęcia nie wierzy w opowieści dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Herkulesa Poirota, światowej sławy belgijskiego detektywa, który na co dzień rozwiązuje zagadki kryminalne w Wielkiej Brytanii. Ten nieco ekscentryczny funkcjonariusz prowadzi skomplikowane śledztwa, wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz spostrzegawczość, by złapać przestępców. Śmiertelne w skutkach otrucia, rzekome samobójstwa i wiele innych, to tylko początek niezwykłych historii kryminalnych. Poirot nie spocznie póki nie pozna tożsamości mordercy, a aby to zrobić przerwie swoje wakacje, poprowadzi śledztwa w powietrzu, na lądzie oraz na wyspie. Adaptacja opowiadań Agathy Christie.

W tym odcinku

W czasie zabawy w Halloween pewna dziewczynka rozpoznaje twarz mężczyzny, który przed laty dopuścił się zbrodni. Nikt z uczestników przyjęcia nie wierzy w opowieści dziecka. Goście jednak zmieniają zdanie, gdy dokonują makabrycznego odkrycia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także