Poirot: Tragedia w trzech aktach (4)

(Poirot: Three Act Tragedy)

serial kryminalny Wielka Brytania/USA 2011
Występują:David Suchet, Martin Shaw, Kimberley Nixon, Art Malik
Reżyseria:Ashley Pearce
W skrócie:Poirot prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci pastora. Wszystko wskazuje na to, że duchownego ktoś otruł. Jednak w szklance, z której piła ofiara nie wykryto żadnej trucizny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 12 grudnia
za 12 dni
10:00 Kino TV

Opis

Kolejne perypetie Herkulesa Poirota, światowej sławy belgijskiego detektywa, który na co dzień rozwiązuje zagadki kryminalne w Wielkiej Brytanii. Ten nieco ekscentryczny funkcjonariusz prowadzi skomplikowane śledztwa, wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz spostrzegawczość, by złapać przestępców. Śmiertelne w skutkach otrucia, rzekome samobójstwa i wiele innych, to tylko początek niezwykłych historii kryminalnych. Poirot nie spocznie póki nie pozna tożsamości mordercy, a aby to zrobić przerwie swoje wakacje, poprowadzi śledztwa w powietrzu, na lądzie oraz na wyspie. Adaptacja opowiadań Agathy Christie.

W tym odcinku

Poirot prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci pastora, który umarł w Kornwalii w posiadłości pewnego aktora. Wszystko wskazuje na to, że duchownego ktoś otruł. Jednak w szklance, z której pijała ofiara nie wykryto żadnych śladów trucizny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także