Poirot: Przygoda Johnny'ego Waverly

Poirot: Przygoda Johnny'ego Waverly

(Poirot: The Adventure of Johnnie Waverly)

serial kryminalny Wielka Brytania 1989
Występują:David Suchet, Hugh Fraser, David Suchet, Philip Jackson
Reżyseria:Renny Rye
W skrócie:Bogaty właściciel ziemski Marcus Waverly prosi Herkulesa Poirot, by pomógł mu rozwiązać zagadkę anonimowych listów. Tajemniczy człowiek od dawna grozi, że porwie jego syna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Herkules Poirot to światowej sławy belgijski detektyw, który na co dzień rozwiązuje zagadki kryminalne w Wielkiej Brytanii. Ten nieco ekscentryczny funkcjonariusz prowadzi skomplikowane śledztwa, wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz spostrzegawczość, by złapać przestępców. Śmiertelne w skutkach otrucia, rzekome samobójstwa i wiele innych, to tylko początek niezwykłych historii kryminalnych. Poirot nie spocznie póki nie pozna tożsamości mordercy, a aby to zrobić przerwie swoje wakacje, poprowadzi śledztwa w powietrzu, na lądzie oraz na wyspie. Adaptacja opowiadań Agathy Christie.

W tym odcinku

Bogaty właściciel ziemski Marcus Waverly (Geoffrey Bateman) prosi Herkulesa Poirot (David Suchet), aby pomógł mu rozwiązać zagadkę anonimowych listów. Tajemniczy człowiek od dawna grozi, że porwie jego syna, Johnniego (Dominic Rougier). Kapitan Hastings (Hugh Fraser) i Poirot chcą za wszelką cenę złapać autora przerażających anonimów. W trakcie śledztwa Poirot natyka się na wiele zagadek, które kryją się na pozornie spokojnej angielskiej wsi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także