Poirot: Po pogrzebie (2)

(After the Funeral)

serial kryminalny Wielka Brytania 2006
Występują:David Suchet, Hugh Fraser, Michael Fassbender, Philip Jackson
Reżyseria:Maurice Phillips
W skrócie:Detektyw Poirot pracuje nad weryfikacją testamentu zmarłego mężczyzny. Pewien prawnik ma wątpliwości co do wiarygodności dokumentu. Chce mieć pewność, że nie został sfałszowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Herkulesa Poirota, światowej sławy belgijskiego detektywa, który na co dzień rozwiązuje zagadki kryminalne w Wielkiej Brytanii. Ten nieco ekscentryczny funkcjonariusz prowadzi skomplikowane śledztwa, wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz spostrzegawczość, by złapać przestępców. Śmiertelne w skutkach otrucia, rzekome samobójstwa i wiele innych, to tylko początek niezwykłych historii kryminalnych. Poirot nie spocznie póki nie pozna tożsamości mordercy, a aby to zrobić przerwie swoje wakacje, poprowadzi śledztwa w powietrzu, na lądzie oraz na wyspie. Adaptacja opowiadań Agathy Christie.

W tym odcinku

Detektyw Herkules Poirot pracuje nad weryfikacją testamentu zmarłego mężczyzny. Prawnik ma wątpliwości co do wiarygodności dokumentu. Chce się dowiedzieć, czy ostatnia wola zmarłego została sfałszowana, czy też testament został zmieniony tuż przed śmiercią.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także