Pogoda na piątek (11)

Pogoda na piątek

odc. 11

5.5/10
serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Danuta Stenka, Katarzyna Figura, Joanna Trzepiecińska, Agnieszka Warchulska
Reżyseria:Mariusz Palej, Ryszard Brylski
W skrócie:Marcin i Leszek mają problemy z urzędem skarbowym. Muszą zdobyć 10 tys. złotych. Z pomocą przychodzi im Lucyna Zdrojewska. Zastraszony przez dilerów Bartek ucieka z domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy pięciorga mieszkańców wielkiego miasta i ich bliskich. Akcja każdego odcinka rozgrywa się zawsze w piątek, a pomiędzy wydarzeniami pokazywanymi w kolejnych epizodach mija tydzień. Piątek jest dla bohaterów dniem szczególnym - zaczyna się weekend, który niesie nadzieję na odpoczynek i odmianę. Miejscem, w którym zbiegają się drogi głównych postaci serialu, jest wielkie centrum handlowe - symbol wielkomiejskiego życia.

W tym odcinku

Marcin i Leszek mają problemy z urzędem skarbowym i muszą zdobyć 10 tys. złotych. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi Lucyna Zdrojewska. Zastraszony przez dilerów Bartek ucieka z domu. Przerażona Anna próbuje skontaktować się z mężem, ale jego komórka nie odpowiada. W tym czasie Jerzy szuka Grażyny, o której nie może przestać myśleć. Spotyka ją w centrum handlowym. Kamila nadal tęskni za Arturem. Zastanawia się również, kim jest przystojny nieznajomy, który czasem pojawia się w centrum handlowym. Nadal ma wrażenie, że ktoś ją śledzi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)