Podzielić M2 (2)
| W skrócie: | Ewę czeka kolejne zadanie. Tym razem ma urządzić pokój dla trzyletniego Tymka. Dotąd dzielił on przestrzeń z rodzicami. Nowe królestwo małego Tymka musi być nie tylko ładne, ale też funkcjonalne. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| niedziela, 21 czerwca za 6 dni |
7:50 | CANAL+ Domo |
Opis
W programie architekt i projektantka wnętrz Ewa Czerny aranżuje dziecięce pokoje. Specjalistka udowadnia rodzicom, wychowującym pociechy w niewielkich mieszkaniach, że potrafi stworzyć kącik, w którym ich dziecko będzie mogło bawić się lub uczyć. Tworząc projekty, uwzględnia potrzeby i możliwości finansowe rodzin. Jednymi z jej klientów są małżonkowie, trenerzy fitness, którzy z 8-letnią córką zamieszkali w dawnym lokalu usługowym. Jego poczekalnia o powierzchni 7 metrów kwadratowych stała się pokojem dziewczynki. Zadaniem Ewy jest przekształcenie pomieszczenia w miejsce do zabawy, nauki i odpoczynku. Ekspertka postara się też zrealizować marzenia małej o wigwamie.
Ewę Czerny czeka kolejne zadanie. Tym razem ma urządzić pokój dla trzyletniego Tymka. Dotąd dzielił on przestrzeń z rodzicami. Teraz przenieśli się oni do mniejszego pomieszczenia. Nowe królestwo małego Tymka musi być nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Projektantka z pracowni 3XA postara się spełnić życzenia swoich klientów.
Zobacz także
- Podzielić M2 (1) - magazyn poradnikowy - niedziela, 21 czerwca 7:25
- Podzielić M2 (3) - magazyn poradnikowy - sobota, 27 czerwca 7:25
- Podzielić M2 (4) - magazyn poradnikowy - sobota, 27 czerwca 7:50
