Podwórkowa reaktywacja 10 (13)

Podwórkowa reaktywacja 10 (13)

(Desperate Landscapes 10)

program rozrywkowy USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Jason Cameron wybiera się do Carlsbad, by uratować dom z dwoma wejściami, ale zaniedbanym podwórkiem. Ekipa instaluje syntetyczną trawę, maluje budynek, a nawet organizuje 60 różnych gatunków roślin.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Otoczenie wokół domu jest równie ważne jak jego wnętrze. Wiele osób nie ma pomysłu, jak urządzić przydomowy ogródek czy zadbać o podjazd. Są też tacy, którzy zwyczajnie nie mają na to czasu. Jason Cameron chętnie jednak podejmie każde wyzwanie. W ciągu jednego dnia wraz ze swoją ekipą odnowi nawet najbardziej zrujnowane podwórko. Naprawi popękany chodnik, odmaluje werandę, zajmie się ogrodem i podpowie co zrobić, żeby otoczenie wokół twojego mieszkania zapierało dech w piersiach. Po wizycie Jasona Camerona każda posesja będzie najpiękniejsza w całej okolicy, a sąsiedzi po prostu pękną z zazdrości.

Jason Cameron wybiera się do Carlsbad w Kalifornii, by tam uratować wyjątkowy dom z dwoma wejściami, ale zaniedbanym podwórkiem. Ekipa instaluje syntetyczną trawę, maluje budynek, a nawet organizuje 60 różnych gatunków roślin.