Podwodna bestia

2.4/10 2.5/10

(Super Shark)

THRILLER SF USA 2011   od 16 lat
Występują:John Schneider, Sarah Lieving, Tim Abell, Jerry Lacy
Reżyseria:Fred Olen Ray
W skrócie:Film specjalisty od niskobudżetowych produkcji, takich jak "Podniebny terror", "Bieguny śmierci" i "Atomowy huragan".
W świąteczny weekend u wybrzeży kurortu pojawia się prehistoryczny rekin, który pływa, fruwa i chodzi po lądzie, żrąc wszystko, co w zasięgu paszczy. Czkawka po czkawce po "Szczękach".
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mieszkańcy nadmorskiego miasteczka na wybrzeżu Stanów Zjednoczonych przygotowują się do uroczystych obchodów Święta Niepodległości. Tymczasem w okolicy pojawia się śmiertelnie niebezpieczne zwierzę. Jest nim prehistoryczny rekin, uwolniony spod dna Pacyfiku na skutek prowadzonych prac wiertniczych. Krwiożerczy drapieżnik sieje postrach i panikę wśród miejscowej ludności oraz turystów. Kat (Sarah Lieving), pani biolog zajmująca się badaniem oceanicznej fauny, desperacko poszukuje metody unieszkodliwienia zwierzęcia. Jej plany próbuje pokrzyżować bezwzględny biznesmen Wade (John Schneider) z pomocą Stewarta (Jerry Lacy). Niebawem badaczka znajduje sojusznika w osobie nieustraszonego żeglarza Chucka (Tim Abell).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)