Podmiejski koszmar: Pieniądze i życie (2)
(Nightmare in Suburbia: Your Money and Your Life)
serial dokumentalny Wielka Brytania 2008
| W skrócie: | Kulisy zabójstwa Joan Beddeson. Kobieta dała do prasy ogłoszenie, poszukując doradcy finansowego. Nie przypuszczała, że w ten sposób spotka na swojej drodze mordercę. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| czwartek, 26 lutego jutro |
11:20 | CI Polsat |
Opis
Opowieść o niebezpieczeństwach, które mogą grozić mieszkańcom brytyjskich przedmieść. Twórcy serialu prezentują historie przestępstw, które popełniono w pozornie spokojnych miejscach wśród niebudzących podejrzeń, łagodnych mieszkańców. W poszczególnych odcinkach funkcjonariusze policji oraz uczestnicy przypomną m.in. sylwetki kilku kobiet morderczyń.
W tym odcinku
Samotna staruszka z Macclesfield w Cheshire, Joan Beddeson, zamieściła w prasie ogłoszenie, poszukując doradcy finansowego. Nie przypuszczała, że w ten sposób spotka na swojej drodze mordercę. Widzowie poznają kulisy tej bulwersującej zbrodni, do której doszło z powodu pieniędzy.
Zobacz także
- Podmiejski koszmar: Śmierć na kolację (1) - serial dokumentalny - czwartek, 26 lutego 10:20
- Podmiejski koszmar: Noc zdrady (3) - serial dokumentalny - piątek, 27 lutego 10:20
- Podmiejski koszmar: Żyć z wrogiem (4) - serial dokumentalny - piątek, 27 lutego 11:20 i 1 późniejsza emisja
