Podejrzani zakochani

Podejrzani zakochani

4.2/10 3.3/10
KOMEDIA ROMANTYCZNA Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Sonia Bohosiewicz, Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski
Reżyseria:Sławomir Kryński
W skrócie:Albert i Barbara szukają miłości w internecie. Na spotkanie z kandydatem na partnera wysyłają zastępców. Zabawna komedia omyłek.
Nieśmiały scenarzysta i kobieta po przejściach szukają partnerów przez internet, a kiedy wreszcie udaje sie im umówić na randkę w realu., wysyłają na nią zastępców.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Albert (Bartłomiej Kasprzykowski) i Barbara (Sonia Bohosiewicz) postanawiają znaleźć miłość z pomocą portalu randkowego. W Internecie nie są jednak sobą - ona to tajemnicza Simone, on przystojny Francuz. Kiedy ma dojść do spotkania, oboje wysyłają zastępców (Weronika Książkiewicz i Rafał Królikowski). Ci knują intrygę, która sprowadza całą czwórkę do hotelu, gdzie przebywa także szajka przestępców. Bandyci chcą zdobyć drogocenne kamienie. Lekka i zabawna komedia omyłek, w reżyserii Sławomira Kryńskiego ("Księga wielkich życzeń", "To nie tak jak myślisz, kotku"). W filmie wystąpili: Bartłomiej Kasprzykowski (serial "Wszyscy kochają Romana", "Milczenie jest złotem"), Sonia Bohosiewicz ("Rezerwat", "Obława"), Weronika Książkiewicz ("Rozmowy nocą", "Los Numeros"), Rafał Królikowski ("Pół serio", "Ciało") oraz Rafał Rutkowski ("Lejdis", "Idealny facet dla mojej dziewczyny").

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)