Pod osłoną nocy (7/16)

Pod osłoną nocy (7/16)

(Moonlight: The Ringer)

serial kryminalny USA 2007   od 12 lat
Występują:Alex O'Loughlin, Sophia Myles, Jason Dohring, Shannyn Sossamon
Reżyseria:Chris Fisher
W skrócie:Mick prowadzi śledztwo w sprawie pożaru hotelu. Zdarzenie jest do złudzenia podobne do tego, w którym zginęła jego była żona, Coraline. Kobieta, z którą pracuje Beth jest do niej podobna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial w oryginalny sposób łączy w sobie wątki kryminalne i fantastyczne z romansem i doskonałym humorem. Twórcy starają się przedstawić świat, w którym wampiry żyją wokół nas i mogą poruszać się w świetle dnia. Głównym bohaterem jest prywatny detektyw - wampir Mick St. John (Alex O'Loughlin), trzydziestolatek od ponad pół wieku, który mieszka w Los Angeles. Przystojny i charyzmatyczny, przeczy on prawom logiki oraz stereotypom, ponieważ korzystając ze swoich umiejętności pomaga śmiertelnikom. Mick wystrzega się innych wampirów i ma tylko kilku bliskich przyjaciół. Pewnego dnia spotyka jednak piękną i ambitną dziennikarkę śledczą, Beth Turner (Sophia Myles).

W tym odcinku

Mick tym razem angażuje się w śledztwo dotyczące podpalenia ekskluzywnego hotelu w Hollywood. Jego niepokój wzbudza fakt, iż zdarzenie to do złudzenia przypomina tragiczny wypadek, w którym zginęła jego była żona, Coraline. Co więcej okazuje się, że fotograficzka pracująca dla Beth jest sobowtórem zmarłej kobiety.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)