Pod lupą (11)

Pod lupą (11)

magazyn popularnonaukowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Prowadzący zrobi eksperyment, by sprawdzić skuteczność metod relaksacyjnych. Odkryje sekrety batyskafu i opowie, czym jest superhełm. Witold Tomaszewski pokaże gadżety dla fana gier komputerowych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 31 stycznia
za 5 dni
7:15 Fokus TV
wtorek, 4 lutego
za 9 dni
5:35 Nowa TV
środa, 5 lutego
za 10 dni
6:45 Nowa TV

Opis

Kuba Marcinowicz zaprezentuje najświeższe informacje ze świata nauki i techniki, wybuchowe eksperymenty i kulisy działania wielkich organizacji. W tym sezonie na internautów czekają konkursy na Facebooku i ciekawe nagrody. Cykl "Sondy uliczne" to kopalnia najdziwniejszych pytań i odpowiedzi. Kuba Marcinowicz zaprosi też do studia specjalistów z różnych dziedzin życia, aby dowiedzieć się np., jakie gadżety mogą ułatwić uprawianie sportu. Z kolei w cyklu "Instrukcja obsługi" widzowie poznają zasady funkcjonowania dużych firm od kuchni. Prowadzący weźmie udział w szalonych eksperymentach po to, by na własnej skórze doświadczyć rządzących w świecie praw.

Prowadzący przeprowadzi eksperyment, by sprawdzić skuteczność metod relaksacyjnych. Odkryje sekrety batyskafu i opowie, czym jest superhełm. Witold Tomaszewski zdradzi gadżety dla fana gier komputerowych. Widzowie dowiedzą się ponadto, jak działa myjnia laserowa.

Zobacz także