x
Plotkara 3: The Debarted (12)

Plotkara

sezon 3 odc. 12: The Debarted

(Gossip Girl: The Debarted)

serial obyczajowy USA 2009-2010   od 12 lat
Występują:Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford
Reżyseria:Jason Ensler
W skrócie:Dan i Vanessa, choć ich relacje się skomplikowały, postanawiają zostać przyjaciółmi. Jenny zostaje oskarżona o pobicie dziewczyny ze szkoły. Blair namawia Chucka do odwiedzenia grobu Barta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Sereny (Blake Lively), Blair (Leighton Meester) i ich kolegów ekskluzywnej szkoły na Manhattanie. Młodzież żyje informacjami zamieszczonymi na plotkarskim blogu. Prowadzi go nieznana nikomu, tajemnicza dziewczyna, która zawsze ma aktualne informacje o wszystkich i z determinacją podsyca skandale. Mieszkańcy dzielnicy Upper East Side są teraz nieco starsi. Wielu skończyło już szkołę i wkracza w dorosłe życie.

W tym odcinku

W rocznicę śmierci Barta Bassa Chuck wraca pamięcią do wydarzeń z przeszłości. Mimo że relacje między Danem i Vanessą stają się coraz bardziej skomplikowane, postanawiają oni nadal pozostać przyjaciółmi. Jenny zostaje oskarżona o pobicie dziewczyny ze szkoły. Blair próbuje szczerze porozmawiać z Chuckiem, który ostatnio unika kontaktów z przyjaciółmi. Udaje się jej namówić go do odwiedzenia grobu Barta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)