Planetarium

4.6/10
DRAMAT OBYCZAJOWY Belgia/Francja 2016   od 16 lat
Występują:Natalie Portman, Lily-Rose Depp, Emmanuel Salinger, Amira Casar
Reżyseria:Rebecca Zlotowski
W skrócie:Lata 30. Siostry Laura i Kate potrafią komunikować się z duchami. Ich ostatnim przystankiem w tournée jest Paryż. Tam spotykają producenta, który nakłania je do udziały w pewnym przedsięwzięciu.
Do Paryża końca lat 30. XX wieku przybywają dwie amerykańskie siostry spirytystki na cykl publicznych pokazów. Na ekranie Natalie Portman oraz Lily - Rose Depp, córka Johnny'ego.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lata 30. Siostry Laura (Natalie Portman) i Kate (Lily-Rose Depp) to niezwykle piękne i tajemnicze kobiety, na dodatek obdarzone nadprzyrodzonymi zdolnościami. Obie potrafią komunikować się ze światem duchów, a o ich niebywałych umiejętnościach mówi cały świat. Ostatnim przystankiem w europejskim tournée sióstr jest Paryż. Tam Laura i Kate spotykają Korbena (Emmanuel Salinger), obdarzonego wielką charyzmą producenta filmowego. Nowy znajomy nakłania je do udziały w pewnym nietuzinkowym przedsięwzięciu. W głównych rolach nagrodzona Oscarem Natalie Portman oraz początkująca aktorka, Lily-Rose Depp. Na ekranie towarzyszy im laureat Cezara, Emmanuel Salinger. Nominację do tej prestiżowej nagrody otrzymała również Katia Wyszkop, autorka scenografii do filmu. Zdjęcia powstawały w Paryżu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)