PitBull (23)

PitBull (23)

serial sensacyjny Polska 2008   od 16 lat
Występują:Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski, Ewa Gorzelak, Paweł Królikowski
Reżyseria:Dominik Matwiejczyk
W skrócie:W podwarszawskiej miejscowości zostaje zamordowany mężczyzna, jego córka i syn. Igor i Łapka są zszokowani tożsamością zabójcy. Na parkingu znalezione zostają zwłoki starszego pana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy stołecznych policjantów. Po wydarzeniach w Magdalence w Wydziale do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw zachodzi wiele zmian. Nielat rezygnuje z pracy w policji i wyjeżdża do Irlandii. Nowy naczelnik (Redbad Klijnstra) jest człowiekiem, dla którego bardziej niż sprawa liczy się statystyka. Zdegradowany Barszczyk (Michał Kula) jako policjant operacyjny pracuje w sekcji Gebelsa (Andrzej Grabowski). Do wydziału trafia młoda i pełna zapału policjantka Renata (Hanna Konarowska) oraz gwałtowny i pewny siebie podkomisarz Robert Nimski zwany Łapką (Michał Żurawski).

W tym odcinku

W podwarszawskiej miejscowości zamordowany zostaje ojciec, jego 16-letnia córka i 17-letni syn. Igor i Łapka są zszokowani, kiedy odkrywają kim jest zabójca. Na osiedlowym parkingu znalezione zostają zwłoki starszego pana. Informator Despera, Kubuś, sugeruje mu, że sprawcami mogą być włamywacze samochodowi, którzy kradną auta m.in. pod szpitalem. Renata i Łapka szukają zaginionych policjantów z Dworca Centralnego. Wśród nich jest przyjaciółka młodej policjantki. Dżemma zapisuje się do szkoły wizażu. Chce zdobyć zawód, który da jej niezależność finansową.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także