PitBull (21)

PitBull (21)

8.2/10
serial sensacyjny Polska 2008   od 16 lat
Występują:Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski, Mateusz Damięcki, Paweł Królikowski
Reżyseria:Dominik Matwiejczyk
W skrócie:Igor i Renata pracują nad sprawą morderstwa na tle seksualnym. Ona zauważa ślady ostrego hamowania pojazdu. Despero próbuje uregulować sprawy z Kubusiem, który nie chce dać rozwodu Dżemmie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy stołecznych policjantów. Po wydarzeniach w Magdalence w Wydziale do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw zachodzi wiele zmian. Nielat rezygnuje z pracy w policji i wyjeżdża do Irlandii. Nowy naczelnik (Redbad Klijnstra) jest człowiekiem, dla którego bardziej niż sprawa liczy się statystyka. Zdegradowany Barszczyk (Michał Kula) jako policjant operacyjny pracuje w sekcji Gebelsa (Andrzej Grabowski). Do wydziału trafia młoda i pełna zapału policjantka Renata (Hanna Konarowska) oraz gwałtowny i pewny siebie podkomisarz Robert Nimski zwany Łapką (Michał Żurawski).

W tym odcinku

Igor i Renata pracują nad sprawą morderstwa na tle seksualnym. Na miejscu zbrodni funkcjonariuszka zauważa ślady ostrego hamowania pojazdu. Technicy stwierdzają, że to ślady samochodu, który należy do syna komendanta lokalnej policji. Despero próbuje uregulować sprawy z Kubusiem, który nie chce dać rozwodu Dżemmie. Mężczyzna szantażem wymusza coraz większe kwoty pieniędzy. Barszczyk prowadzi śledztwo w sprawie kolejnego młodego pacjenta zarażonego wirusem HIV. Okazuje się, że najprawdopodobniej wszyscy mężczyźni zostali zarażeni przez czarnoskórą Sybille. Niebawem kobieta zostaje zamordowana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także