PitBull (20)

PitBull (20)

serial sensacyjny Polska 2008   od 16 lat
Występują:Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski, Artur Barciś, Paweł Królikowski
Reżyseria:Xawery Żuławski
W skrócie:Renata prowadzi sprawę łomiarza, którego ofiarami są bezbronne kobiety. Gebels i Łapka jadą do hotelu, gdzie zamordowano licealistkę. Barszczyk śledzi bezdomnego, który obraził prezydenta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy stołecznych policjantów. Po wydarzeniach w Magdalence w Wydziale do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw zachodzi wiele zmian. Nielat rezygnuje z pracy w policji i wyjeżdża do Irlandii. Nowy naczelnik (Redbad Klijnstra) jest człowiekiem, dla którego bardziej niż sprawa liczy się statystyka. Zdegradowany Barszczyk (Michał Kula) jako policjant operacyjny pracuje w sekcji Gebelsa (Andrzej Grabowski). Do wydziału trafia młoda i pełna zapału policjantka Renata (Hanna Konarowska) oraz gwałtowny i pewny siebie podkomisarz Robert Nimski zwany Łapką (Michał Żurawski).

W tym odcinku

Renata rozpoczyna pracę w Warszawie. Już pierwszego dnia dostaje sprawę łomiarza, którego ofiarami padają bezbronne kobiety. Gebels i Łapka zostają wezwani do hotelu, w którym zamordowano licealistkę. Barszczyk angażuje się w sprawy, które według teorii naczelnika pozytywnie wpływają na statystyki ukazujące wykrywalność przestępstw. Śledzi bezdomnego Zenona, który obraził prezydenta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)