Pingwiny z Madagaskaru: Żeluś/ Zoo-tube (124)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 1 odc. 124: Żeluś/ Zoo-tube

(The Penguins of Madagascar: Jiggles/ Zoo Tube)

serial animowany USA 2008-2010   od 7 lat
W skrócie:Kowalski tworzy żywego żelka, który zaczyna kraść owoce. Pingwiny muszą się go pozbyć. Ludzie zamiast odwiedzać zoo wolą oglądać telewizję, pingwiny muszą więc jakoś zareklamować zoo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Kowalski tworzy żywego żelka i zaprzyjaźnia się z nim. Niestety zaczyna on kraść owoce zwierzętom i pingwiny muszą się go pozbyć. Ludzie zamiast odwiedzać zoo wolą oglądać telewizję. Dlatego zwierzęta postanawiają zareklamować zoo, jako najlepsze miejsce na Ziemi.

Zobacz także