Pingwiny z Madagaskaru: Ni wydra, ni.../ Kici, kici... (13)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 1 odc. 13: Ni wydra, ni.../ Kici, kici...

(The Penguins of Madagascar: Otter Gone Wild/ Cat's Cradle)

serial animowany USA 2008-2010   od 7 lat
W skrócie:Pingwiny zabierają Marlenkę na misję do parku. Wydra nie radzi sobie z wolnością i przeżywa szok. Kot Max ucieka przed złym weterynarzem. Prosi o pomoc pingwiny, które mają pomysł.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Pingwiny zabierają Marlenkę poza mury ogrodu zoologicznego. Towarzyszy im też Julian. Niespodziewanie na zewnątrz urodzona w niewoli wydra przeżywa szok i zaczyna zachowywać się nieracjonalnie. Pingwiny muszą ją schwytać i uratować porwanego przez nią lemura. "Kici, kici...": Skipper i jego podwładni próbują pomóc ściganemu przez złego weterynarza kotu Maxowi. Starają się go ukryć na rozmaite sposoby, m.in. w domu Juliana.

Zobacz także