×
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga

mecz: KS Azoty-Puławy - Industria Kielce
W skrócie:Ekstraklasa wznowiła rozgrywki na początku lutego. Przerwa nie wybiła mistrzów Polski z rytmu. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa wygrali z Unią 39:26. Następnie uporali się z Piotrkowianinem (41:27).

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ekstraklasa piłki ręcznej wznowiła rozgrywki na początku lutego. Przerwa nie wybiła mistrzów Polski z rytmu. W meczu z Unią Tarnów podopieczni Tałanta Dujszebajewa zrobili swoje i odnieśli efektowne zwycięstwo 39:26. Następnie bez kłopotów uporali się z Piotrkowianinem (41:27). Puławianie natomiast zawiedli swoich kibiców, przegrywając z Gwardią Opole 31:34. Zrehabilitowali się w starciu z MMTS-em Kwidzyn (31:29). Wszystko wskazuje jednak na to, że w spotkaniu z Industrią dostaną kolejną lekcję szczypiorniaka.