x
Piłka nożna: Liga holenderska

mecz: RKC Waalwijk - Feyenoord
W skrócie:Zespół z Rotterdamu zachwycił w pierwszej kolejce Eredivisie. W drugiej serii gier jednak tylko zremisował 0:0 z sc Heerenveen. W tamtym meczu Sebastian Szymański spędził na boisku 63 minuty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół z Rotterdamu zachwycił w pierwszej kolejce Eredivisie. W drugiej serii gier nieco stonował jednak rozbudzone nadzieje fanów, zaledwie remisując 0:0 z sc Heerenveen. W tamtym meczu Sebastian Szymański spędził na boisku 63 minuty, po czym został zmieniony przez Orkuna Kokcu. W starciu z RKC Waalwijk również powinien wybiec w pierwszym składzie Feyenoordu. Gospodarzy, którzy licząc sparingi, zremisowali pięć meczów rzędu, w tym starciu zadowoliłby nawet jeden punkt. Gości zaś interesuje tylko pełna pula.