Piknik pod Wiszącą Skałą (6)

Piknik pod Wiszącą Skałą (6)

(Picnic at Hanging Rock)

serial obyczajowy Australia 2018   od 12 lat
Występują:Natalie Dormer, Lily Sullivan, Lola Bessis, Harrison Gilbertson
Reżyseria:Michael Rymer
W skrócie:Hester coraz bardziej wierzy w to, że za niepokojącymi wydarzeniami stoi jej żądny zemsty mąż. Aby uniknąć jego prześladowań, przygotowuje się do ucieczki. Na jaw wychodzą ponure sekrety Hester.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tajemnicza wdowa Hester Appleyard (Natalie Dormer) zjawia się w Australii, gdzie zakłada szkołę dla dziewcząt z dobrych domów. Rok 1900, Walentynki. Dyrektorka pozwala swoim podopiecznym urządzić piknik na skałach. Miranda (Lily Sullivan), Irma (Samara Weaving), Marion (Madeleine Madden) i Edith (Ruby Rees) mogą wreszcie zrzucić gorsety, by razem z nauczycielką, panną McCraw (Anna McGahan), wybrać się w dotąd nieznane miejsce. Tego samego dnia wszystkie znikają bez śladu. Wkrótce udaje się odnaleźć jedną z nich. Niestety, kobieta nie pamięta, co wydarzyło się podczas pikniku pod Wiszącą Skałą...

W tym odcinku

Hester coraz bardziej wierzy w to, że za niepokojącymi wydarzeniami stoi jej żądny zemsty mąż. Aby uniknąć jego prześladowań, przygotowuje się do ucieczki. Na jaw wychodzą ponure sekrety Hester i podwójne życie zaginionych dziewczyn.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)